İçeriğe geç

Sonoff Dw2 Wifi Kablosuz Kapı Pencere Alarm Sensörü Kurulumu

1. Ewelink uygulamasını indirin

Sonoff Dw2 kurulumuna başlamadan önce Ewelink uygulamasını cep telefonunuza indirin. Yukarıdaki QR kodu taratarak App Store veya Google Play Store’dan Ewelink uygulamasını indirebilirsiniz.

Google Play Store eWeLink

Apple App Store eWeLink

2. Pilleri takın

Cihazın arka kapağını düz bir tornavida yardımı ile kaldırarak açın. Pil bölmesine 2 adet AAA ince kalem pili “+” ve “-” göstergelerine göre yerleştirin ardından arka kapağı kapatın.

(Piller kutuya dahil değildir.)

3. Sonoff Dw2’yi eşleştirme moduna getirin

Cihazınızın üstündeki eşleştirme düğmesine sim kart sökme pimi veya ince bir cisim ile 5 saniye basın. LED gösterge yanıp sönmeye başlayınca cihaz eşleştirme moduna girmiş demektir.

4. Sonoff Dw2′ yi uygulamaya ekleyin

Ewelink uygulamasını açın ve “+” butonuna dokunun ardından “Bluetooth Eşleştirme”yi seçin, sonrasında uygulamadaki adımları izleyerek kurulumu bitirin.

5. Sonoff Dw2 Kurulumu

Kutunun içinde gelen çift taraflı bantları koruyucu jelatini söküp cihazın arka yüzüne yapıştırın. Cihazı monte ederken alıcı ve vericinin üstündeki okların aynı hizada olmasına dikkat edin. Alıcı ile vericinin arasında en fazla 5mm boşluk bırakarak monte edin.

  • Cihazı Kapı veya pencerinin dışına kurmayın
  • Cihazı nem ve suya maruz bırakmayın
  • Cihazı kablo yada mıknatıs gibi nesnelerin yakınına kurmayın

Sonoff Dw2 kurulumunuz tamamlanmıştır artık Ewelink uygulaması ile cihazınızı yönetebilir ve senaryolar atayabilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için değerli

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir