İçeriğe geç

HM Off Grid Enerji Sistemi Hesaplayıcı

Tükenmeyen ve temiz enerji kaynağı kullanmak amacı ile doğal enerji kaynaklarından bir tanesi olan güneşten faydalanırız. Elektrik sistemlerinin ulaşmadığı arazilerde, güneş kaynağını off grid sistem kullanarak elektrik enerjisine çevirmek güzel bir seçenektir. HM Off Grid Enerji Sistemi Hesaplayıcısı ile gerekli olan off grid sistem gereksinimleri en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak sunulur.

Kullanıcının dolduracağı formu görüntülemek için veya formu doldurarak Hero Mühendislik tarafından teklif almak için tıklayınız.

v.1.0

Off Grid Enerji sistemi Hesaplayıcı Özellikleri

Yönetilebilirlik

Tüm sistemler bir sayfada listelenir ve her sisteme özel olarak ayrıntılar yer alır. Anlık olarak yeni değerler hesaplanabilir. Teklif oluşturmak için gerekli olan tüm sistem ekipmanları aynı sayfadan rahatlıkla seçilebilir.

Güncelliği Yakalama

Ekipmanların yer aldığı sayfada, değişen şartlara bağlı olarak fiyat veya isim değişikliği gibi özelliklerin yanında yeni ekipman ekleme veya silme gibi işlemler yapılabilir. Tüm sistem kategori halinde düzenli olarak listelenir.

Elektrik Faturasına Son

HM Enerji Sistemi Hesaplayıcısı, sistem için gerekli olan tüm verileri ayrıntılı olarak hesaplar. Örneğin; aynı sayfa içerisinde yer alan Watt değeri anlık olarak değiştirildiğinde; sistem gerekli hesaplamaları tekrar yaparak, sistemde oluşabilecek aksaklıkların önüne geçer.

Analiz, Plan ve Zaman

1 yılda yapılan tüm işleri listeleme veya olumsuz sonuçlanan teklifleri inceleyerek analiz yapabilme gibi faydaların tek tuşla gerçekleşebileceğini hayal edin.

Tekliflendirme

Teklif sayfasında, sistemde kullanılacak ekipmanların değiştirilmesi ya da sistem gereksinimlerini tek tuşla yeniden hesaplama gibi kolaylıklar bulunur.

Çevre Dostu

Sistem gereksinimleri hesaplanırken kullanılan her bir kağıt, doğadan eksilen bir ağaç demektir. Ayrıca, biriken onlarca dosya arasında zaman kaybedilmemelidir.

Siz de hemen gereksinimlerinizi bize anlatın, “size özelHM Enerji Sistemi Hesaplayıcısını sunalım..
Tüm hizmetlerimizi görmek için tıklayınız.