İçeriğe geç

Karavanlarda Güneş Enerjisi

Mükemmel tatili düşündüğünüzde, ne görüyorsunuz? Sahilde mi dinleniyorsunuz yoksa güzel doğal hinterlandı mı keşfediyorsunuz? Alışılmışın dışında seyahat etmekten hoşlanıyorsanız, karavanınız için yeterli güce sahip olmak sorun olabilir. Jeneratör çalıştırmak pahalı, gürültülü ve kötü kokulu olabilir. Ve bu çevremiz için de pek iyi değildir.  Karavan güneş panellerinin ne kadar etkili, verimli ve uygun fiyatlı olabileceğini biliyoruz. Harika karavan kurulumuna mükemmel bir ektirler. Güneş enerjisi mimari ve inşaat çevrelerinde de takip edilmiştir. Daha yeşil enerji ve potansiyel maliyet tasarrufu vaat ettiğinden, insanlar bu fikre akın ediyorlardır. 

Karavan için Solar Panelin Faydaları

  • Elektrik faturası ödemek zorunda kalmazsınız,
  • Dilediğiniz zaman sistemi büyüterek daha fazla elektrikli cihaz çalıştırabilirsiniz,
  • Elektrik kesintilerinden etkilenmezsiniz,
  • Solar sistemi kurduğunuz gün hemen çalıştırmaya başlayabilirsiniz,
  • Jeneratör sesinden ve mazot giderlerinden kurtulursunuz.

Paket olarak almış olduğunuz ürünlerin karavan üzerine montajı için alüminyum yada plastik konstrüksüyon, akü kablosu, koruma sigortası, kablo kanalı, akü kutup başı veya pabucu gibi sarf malzemeler fiyata dahil değildir. Ama isterseniz sizler için bu kurulumları, sadece orijinal parçalar ve kaliteli kablolar kullanarak yapmaktayız. Yukarıda bulunan ürünler sıfır kutuda kargo ile tarafınıza gönderilmektedir.

Karavan için güneş enerjisi paneli ile elektrik üretim sistemleri, şebeke enerji hattından uzak olan alanlarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmaktadır. Şebeke hattından uzak ve ürettiği elektriği akülerde depolayan sistemlere off-grid güneş enerjisi sistemi adı verilmektedir. Azalan maliyetler ve avantajlı kurulum fırsatları ile birçok karavan sahibi, ülkemizde de güneş enerjisi sistemlerine önem vermeye başlamıştır. 

Ürünlerimize montaj dahil değildir. İstenildiği takdirde ek ücret karşılığında montaj için teklif verebiliriz. https://heromuhendislik.com/urun/10a-pwm-sarj-regulatoru-12-24v-by10-2/

Uygun ve avantajlı fiyatlarımızla bizleri 0554 370 5590 no’lu numaradan arayabilir , sitemizde ki mağaza sekmesinden ürünleri inceleyebilir veya Ayvalık ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için değerli

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir