İçeriğe geç

Sonoff T0EU1(2)C-TX WiFi Işık Anahtarı Kurulumu

1.Gücü Kesin

Elektrik çarpmasını önlemek için, kurulum ve onarım sırasında yardım için lütfen satıcıya veya kalifiye bir uzmana danışın!

2.Kablolama talimatı

3. Ewelink uygulamasını App Store veya Google Play Store’dan indirin

4. Cihaza enerji verme

Açıldıktan sonra, cihaz ilk kullanım sırasında hızlı eşleştirme moduna (Dokunma) girecektir. Wi-Fi LED göstergesi, iki kısa ve bir uzun yanıp sönmeye başlar.

5. Uygulamaya ekleme

“+” butonuna dokunun ve “Hızlı Eşleştirme”yi seçin, ardından uygulamadaki adımları izleyerek çalıştırın. Kurulumu böylelikle tamamlamış olursunuz.

Uyumlu Eşleştirme Modu

Hızlı Eşleştirme Moduna (Dokunma) giremezseniz, lütfen eşleştirmek için “Uyumlu Eşleştirme Modu”nu deneyin.

  1. Wi-Fi LED göstergesi iki kısa yanıp sönme ve bir uzun yanıp sönme döngüsünde değişip bırakana kadar Eşleştirme düğmesine 5 saniye boyunca uzun basın. Wi-Fi LED göstergesi hızlı bir şekilde yanıp sönene kadar Eşleştirme düğmesine tekrar 5 saniye boyunca uzun basın. Ardından cihaz Uyumlu Eşleştirme Modu‘na girer.

2. “+” öğesine dokunun ve uygulamada “Uyumlu Eşleştirme Modu”nu seçin.
ITEAD– ile başlayan Wi-Fi adını (SSID’yi) seçin ve 12345678 şifresini girin ve ardından eWeLink APP’ye geri dönün ve “İleri“ye dokunun. Eşleştirme tamamlanana kadar sabırlı olun.

Fabrika Ayarına Döndürme

Wi-Fi LED göstergesi iki kısa ve bir uzun yanıp sönme döngüsünde değişene kadar yaklaşık 5 saniye boyunca eşleştirmek istediğiniz herhangi bir düğmeye uzun basın ve bırakın, ardından sıfırlama başarılı olur. Cihaz hızlı eşleştirme moduna girer (Dokunma).

Yorumlarınız bizim için değerli

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

AllEscort